Szkoła Podstawowa nr 4
im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
Przeglądarka
dokumentów zapisanych
w formacie *.pdf
 
 
Licznik odwiedzin strony
(od 25.09.2012):
Liczniki odwiedzin
 
Bezpieczna strona
 
 
 
 
Rok szkolny 2014/2015
WYBORY
ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
 

"Samorządna szkoła powinna być jak drużyna sportowa: wygrać można tylko wtedy, gdy grają wszyscy, a nie tylko gwiazdy. W samorządnej szkole nie tylko się błyszczy, nie tylko jest się podziwianym, ale trzeba pracować, i to nie dla siebie, lecz dla innych"

J. Radziewicz

 
Samorząd Uczniowski tworzą wszyscy uczniowie szkoły. Członkiem samorządu stajemy się automatycznie w chwili przyjęcia do szkoły. Przestajemy nim być w momencie, kiedy ją opuszczamy. Niestety wszyscy nie mogą zawsze odpowiadać za wszystko. Aby uniknąć chaosu, wymyślono wybory. Dzięki nim można powołać Zarząd Samorządu Uczniowskiego, który w naszym imieniu podejmować będzie wszelkie bieżące decyzje i będzie odpowiedzialny za koordynację działań ogólnoszkolnych. Aby zarząd właściwie spełniała swoją funkcję, powinien pochodzić z powszechnych i bezpośrednich wyborów ? tylko wtedy będzie miał wsparcie całej społeczności szkolnej i zaufanie uczniów.

                 
 
 Wyniki wyborów Zarządu Samorządu Uczniowskiego
 
 
 
 
 
 

Aby spełnić oczekiwania naszych uczniów dnia 16 listopada 2012 roku w Szkole Podstawowej nr 4 odbyły się wybory Zarządu Samorządu Uczniowskiego Szkoły. Do wyborów zgłosiło się 8 kandydatów:BAJOR Aleksandra, KOZIEŁ Jakub, MOSKAL Nkola, OCHENKOWSKA Natalia, PENDER Aleksandra, PINKOS Wojciech, STACHOWICZ Kaja i STENDEL Aleksandra.

 
Z dniem 21 listopada 2012 roku powołano Zarząd Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2012/2013 w składzie:

PRZEWODNICZĄCY SU ? Aleksandra Stendel

ZASTĘPCAPRZEWODNICZĄCEGO SU - Aleksandra Pender

SEKRETARZ SU ? Wojciech Pinkos

SKARBNIK SU ? Jakub Kozieł
 
 Opiekun Samorządu Uczniowskiego         
Marta Tarnecka    
 
 
 
Wspierane przez Hosting o12.pl