Szkoła Podstawowa nr 4
im. Mikołaja Kopernika w Białogardzie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

 
 
 
Przeglądarka
dokumentów zapisanych
w formacie *.pdf
 
 
Licznik odwiedzin strony
(od 25.09.2012):
Liczniki odwiedzin
 
Bezpieczna strona
 
 

Kadra pedagogiczna- rok szkolny 2017/2018

Lp.

Imię i nazwisko nauczyciela

Przedmiot / stanowisko


Jolanta Pniewska

dyrektor szkoły
język polski

Beata Krzemień

wicedyrektor szkoły
język polski
     
      3. 
 

Iwona Grabska
wicedyrektor szkoły
pedagog

      4.


Edyta Bahr
biologia
chemia

      5.


Małgorzata Białomyzy
geografia
wychowanie do życia w rodzinie
doradztwo zawodowe
świetlica

      6.


Bernadeta Bohdziewicz
historia
wiedza o społeczeństwie
świetlice
wychowawca klasy 4d 
 
      7.
 

Magdalena Bonalska
język niemiecki
wychowawca klasy g2a 

      8.

Jarosław Cichocki

wychowanie fizyczne


      9.

Adam Cichosz

wychowanie fizyczne
technika

    10.

Dorota Dragon

edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasy 3d

    11.


Łukasz Dublinowski

wychowanie fizyczne


    12.


Henryk Dzida

wychowanie fizyczne

    13.

Aneta Gawlik

matematyka
fizyka
wychowawca klasy 4a

    14.


Ewa Gliwa

język angielski

    15.

Jolanta Grębowska

biologia
przyroda
wychowawca klasy 4b

    16.


Elżbieta Hynda

matematyka
  
    17.
 

Wirginia Itrich

język angielski

    
    18.
 

Magdalena Jaworska -Kranich
język angielski
świetlica

    19.

Marta Kamińska

matematyka
religia

    20.


Dorota Karpiesiuk
zajęcia techniczne
technika
informatyka
zajęcia komputerowe 

    21.

Kowalik Monika

wychowanie fizyczne
zajęcia plastyczne
plastyka
wychowawca klasy g2b

    22.

Dorota Kubicka

edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasy 1a

    23.

Bronisława Kucała

 
religia

    24.


Bartosz Kuligowski

religia

    25.


Zofia Kurowska
biblioteka
język polski

     26.

Edyta Lipnicka

biblioteka


     27.

Bogumiła Magdzińska

historia
wychowawca klasy 4e
  
     28.

Piotr Magdziński

zajęcia komputerowe
wychowawca klasy 5a

     29.

 
Maria Matecka 
 
język polski 
 
     30.
 

Anna Mikłasewicz
wychowanie fizyczne
wychowawca klasy g3b
 

     31.

Katarzyna Mikulska- Kołodziej

 
język polski

     32.


Joanna Pawłowicz

świetlica

     33.

Urszula Piwowarczyk

matematyka
wychowawca klasy 5c
 

     34.

Agnieszka Renczkowska

 
logopedia

     35.

Hanna Rosłaniec

edukacja wczesnoszkolna
nauczyciel wspierający

     36.

Ewelina Rotuska

język angielski
wychowawca kl. 6a 
   
     37.

Katarzyna Siarkowska -Sypień

edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasy 3b
   
     38.

Monika Siemińska

edukacja wczesnoszkolna
wychowawca kl. 3a  
 

     39.

Edyta Sikorska

edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasy 2a

     40.

Beata Sosnowska

edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasy 3c

     41.

Zuzanna Stankiewicz

świetlica

   
     42.

Lidia Strucka - Kraszewska

muzyka
plastyka
edukacja dla bezpieczeństwa
wychowawca kl. 6c  
   
     43.

Beata Szczepaniak

język polski
wychowawca klasy 6b

     44.

 
Jakub Śliwa

język angielski

     45.

Marta Tarnecka

terapia pedagogiczna
socjoterapia
wychowawca klasy 7b
   
     46.

Magdalena Traczyk

edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasy 3c

     47.

Anna Tułnowska

edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasy 1c

     48.


Janusz Turnik

wychowanie fizyczne

     49.

Anna Widz

wychowanie fizyczne
wychowawca klasy 7c

     50.

Małgorzata Wieczorek

przyroda
geografia
wychowawca klasy 7a

     51.

Magdalena Wierzbińska

 
język angielski
 

     52.

Bożena Wilczyńska

edukacja wczesnoszkolna
wychowawca klasy 1b

     53.


Magdalena Witkiewicz
chemia
fizyka 

     54.

Agnieszka Zacharek

matematyka
wychowawca klasy 5b

     55.

Małgorzata Zarzycka

 
pedagog

     56.

Dorota Żebrowska

język polski
wychowawca klasy g3a
 

 

 
 
 
 
Wspierane przez Hosting o12.pl